Niepłodność jest narastającym zjawiskiem na całym świecie. W Polsce około miliona kobiet ma problemy z zajściem w ciążę a eksperci przewidują, że liczba ta będzie rosła dalej, z uwagi na zanieczyszczenie środowiska, zaawansowany wiek rodziców, i wszechobecny stres. My, autorzy serwisu JestemPłodna.pl jesteśmy jednak przekonani, że większość z osób dotkniętych niepłodnością może mieć biologiczne potomstwo.

Misją serwisu JestemPłodna.pl jest dostarczanie kobietom chcącym zajść w ciążę narzędzi i informacji, które pomogą im osiągnąć optymalną płodność w naturalny, nieinwazyjny sposób. Wierzymy, że wiele kobiet i par mających problemy z poczęciem potrzebuje jedynie wyregulowania organizmu i środowiska, w którym żyje, aby osiągnąć upragnione rodzicielstwo.

Baza Wiedzy serwisu JestemPłodna.pl jest regularnie poszerzana o najnowsze informacje związane z naturalnym wspomaganiem płodności. Nasze artykuły oparte są o gruntowny research, a także o osobiste doświadczenia osób, które mają za sobą wielomiesięczne i wieloletnie starania o dzieci ukoronowane sukcesem dzięki zmianom, jakie zaprowadziły w swoim trybie życia.

Sklep to miejsce, gdzie można zamówić specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości produkty służące wzmocnieniu i przygotowaniu na poczęcie.

Nasze produkty w mediach:

Newsweek

Baby-Shower.pl

Magazyn Twoje 9 Miesięcy


W celu kontaktu z nami, prosimy o wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Dodaj komentarz

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress